6 myśli nt. „Pisanie”

 1. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o Waszym projekcie…Lubię pisać opowiadania,chciałabym z tego zrobić mój sposób na życie… ;)
  Pozdrawiam. :)
  Marta

  1. Wysłałam Ci zaproszenie do witryny :)
   Super, też lubię simsy – sama kiedyś prowadziłam o tym bloga, lecz po kilku notkach zawiesiłam działalnością :)

 2. Znalazłam to miejsce dopiero dzisiaj, przez zupełny przypadek, ale bardzo mnie ono zaintrygowało!
  Przejrzałam większość zakładek, które tym bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że chciałabym zostać z wami na dłużej. Jeżeli byłaby taka możliwość, pragnę również dowiedzieć się czegoś więcej o tym projekcie, dlatego proszę o kontakt na maila.
  pijanylisek.viste@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraka, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinteria, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Którą z wysp wybierzesz dla siebie? Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Projekt Escursione nie zajmuje się jedynie pisaniem opowiadań – tworzymy grono osób, które sprzeciwia się nietolerancji oraz przyjmuje w swoje szeregi nawet tych, którzy są nieakceptowani. Każdy z nas jest równy, każdy z nas jest człowiekiem, każdy z nas ma prawo do szacunku i życia. Każdy może należeć do ekipy Escursione – nie liczy się to, jaki masz kolor skóry, oczu, włosów, co wyznajesz, jaką masz orientację, lub jak wyglądasz, kim jesteś, czy jesteś lubiany oraz ile masz lajków na Facebooku, czy obserwatorów na Instagramie. Zostań jednym z nas!


 • Facebook