Pandemonium

Owiana aurą tajemniczości i misterium wyspa, stanowi szczególny punkt w Escursione. Mówi się, że to właśnie tu, znajduje się centrum badań kosmicznych, jak i inne podejrzane ośrodki. Nie bez pardonu, to tutaj dochodzi do najdziwniejszych wypadków – postronnie można usłyszeć o anomaliach. O ludności tego rejonu nie da się powiedzieć zbyt wiele – są skryci, nierzadko zdarzają się typki spod ciemnej gwiazdy (bądź latarni). Jedno jest pewne: lepiej na nich uważać.

OPOWIADANIE AUTOR Opis
Annana – Strefa 73 Lavender LVR Bartoli Muonaro i Edgar Makato przyjeżdżają w nieznanym celu do Centrum Badań Kosmicznych „Annana”, mieszczącego się na tajemniczej wyspie Pandemonium. Jaki jest prawdziwy cel ich przybycia?
Delikt niepospolity November Zostaje popełnione morderstwo. Siedem osób było na miejscu zdarzenia. Kto był mordercą? Kim była ofiara?
Obca Loretta Lisabeth Moore ma wszystko o czym tylko można marzyć. Zwraca swoim wyglądem uwagę mężczyzn. Mimo młodego wieku posiada ogromny majątek. Skończyła trzy kierunki studiów zanim większość jej rówieśników rozpoczęła drugą klasę szkoły średniej. Obraca się wśród sław. Ludzie zabiegają o jej względy. Pozory. Wszędzie tylko pozory. Mimo że może mieszkać na każdej z wysp archipelagu wszędzie czuje się obca. Nawet w jej rodzinnych progach nie zaznaje odpoczynku, wśród matki okazującej jej tylko powierzchowne zainteresowanie i ojca pracoholika, gotowego poświęcić wszystko dla kariery i pieniędzy. Postanawia wybrać ciągłą wędrówkę. Podróż nie tylko między wyspami, ale również między różnymi życiami prowadzonymi równolegle, błagając z dnia na dzień, by nic nie zburzyło jej idealnie zaplanowanego porządku rzeczy.
Przeklęta Eurypida Kate Nightshade ma niebezpieczny dar. Jej myśli mogą zostać zamienione w rzeczywistość. Aby chronić swoich bliskich przed niezwykłymi umiejętnościami, dziewczyna przenosi się z Los Candrahas do Pandemonium. Co się stanie jeśli Kate przestanie panować nad swoim przekleństwem?”
Sięgnąć firmamentu Keeganab
Skrytobójca TreeofDeath Detektyw Haxley Timbelty, wraz z misternym Cieniem, bada zagadkę tajemniczej śmierci. Musi jednak mieć się na baczności…
The Demon Inside Edi6STRINGER Matt Tuck zostaje opętany przez coś tajemniczego. Razem z przyjaciółmi, usiłuje pozbyć się wewnętrznego demona, który żąda krwi.
Wędrówka Loli Lavender LVR  (W przygotowaniu)
Zapiski z otchłani November Konstatin stara się dowiedzieć, co się stało z jego ukochanym, który mieszkał na Pandemonium. Dodatkowo musi zmagać się z niechęcią społeczeństwa, spowodowaną jego orientacją, niepełnosprawnością oraz rasą.
Zmierzch Krzysztof Haczyński W jednym z domów publicznych dochodzi do morderstwa lorda Edwarda. Czy mogły być w to zamieszane siły nadprzyrodzone? A może to morderstwo doskonałe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraka, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinteria, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Którą z wysp wybierzesz dla siebie? Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Projekt Escursione nie zajmuje się jedynie pisaniem opowiadań – tworzymy grono osób, które sprzeciwia się nietolerancji oraz przyjmuje w swoje szeregi nawet tych, którzy są nieakceptowani. Każdy z nas jest równy, każdy z nas jest człowiekiem, każdy z nas ma prawo do szacunku i życia. Każdy może należeć do ekipy Escursione – nie liczy się to, jaki masz kolor skóry, oczu, włosów, co wyznajesz, jaką masz orientację, lub jak wyglądasz, kim jesteś, czy jesteś lubiany oraz ile masz lajków na Facebooku, czy obserwatorów na Instagramie. Zostań jednym z nas!


  • Facebook