Naraka

Zwana potocznie Wyspą Biedy, Naraka jest totalnym antagonizmem Mortlune. Mieszkańcy tej wyspy żyją bez perspektyw , zaś brak kontroli sprawia, że ich system wartości nie ma się najlepiej – można powiedzieć, że są ubodzy nie tylko materialnie, lecz również moralnie i wewnętrznie. Lecz może to jedynie pozory?

OPOWIADANIE AUTOR OPIS
Azyl Katharsis Sadie Bein zrobi wszystko, by zapewnić Nigelowi leki i choć namiastkę szczęśliwego dzieciństwa. Bez słowa przyjmowała wszystkie ciosy zadane jej przez matkę, rzuciła szkołę i zgodziła się na pracę, która zostawia resztki jej godności daleko w tyle. A teraz nadarza się okazja, żeby zdobyć więcej pieniędzy. Czy Sadie zgodzi się złamać prawo, jeśli w grę wchodzi tak duża suma? Czy zaryzykuje? Wyjścia są dwa: albo dostanie pieniądze, albo trafi za kratki.
Naraka – wyspa biedy Lavender LVR Uboga dziewczyna rozpoczyna naukę w szkole artystycznej dla biednej młodzieży. Musi jakoś przetrwać w tym środowisku, chociaż tak naprawdę marzy o innym miejscu – prestiżowym Mortlune-Farve, lecz zdaje sobie sprawę, że jej marzenia nigdy się nie ziszczą.
Papierowa lalka November Występ trupy cyrkowej, na który przychodzą Izu i Iza Lyzander fascynuje ich na tyle, by porzucić swoje dotychczasowe życie. Otwiera się przed nimi niezwykły, nieco surrealistyczny, lecz również niebezpieczny świat.
Obca Loretta Lisabeth Moore ma wszystko o czym tylko można marzyć. Zwraca swoim wyglądem uwagę mężczyzn. Mimo młodego wieku posiada ogromny majątek. Skończyła trzy kierunki studiów zanim większość jej rówieśników rozpoczęła drugą klasę szkoły średniej. Obraca się wśród sław. Ludzie zabiegają o jej względy. Pozory. Wszędzie tylko pozory. Mimo że może mieszkać na każdej z wysp archipelagu wszędzie czuje się obca. Nawet w jej rodzinnych progach nie zaznaje odpoczynku, wśród matki okazującej jej tylko powierzchowne zainteresowanie i ojca pracoholika, gotowego poświęcić wszystko dla kariery i pieniędzy. Postanawia wybrać ciągłą wędrówkę. Podróż nie tylko między wyspami, ale również między różnymi życiami prowadzonymi równolegle, błagając z dnia na dzień, by nic nie zburzyło jej idealnie zaplanowanego porządku rzeczy.
Wędrówka Loli Lavender LVR  (W przygotowaniu)
 Żeglarz TreeOf
Death
Kai od dziecka marzy o morskich przygodach i żegludze… Czy zrealizuje swoje marzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraka, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinteria, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Którą z wysp wybierzesz dla siebie? Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Projekt Escursione nie zajmuje się jedynie pisaniem opowiadań – tworzymy grono osób, które sprzeciwia się nietolerancji oraz przyjmuje w swoje szeregi nawet tych, którzy są nieakceptowani. Każdy z nas jest równy, każdy z nas jest człowiekiem, każdy z nas ma prawo do szacunku i życia. Każdy może należeć do ekipy Escursione – nie liczy się to, jaki masz kolor skóry, oczu, włosów, co wyznajesz, jaką masz orientację, lub jak wyglądasz, kim jesteś, czy jesteś lubiany oraz ile masz lajków na Facebooku, czy obserwatorów na Instagramie. Zostań jednym z nas!


  • Facebook